Doymamış Polyester Reçineler ...

T-Poly 540...

Picture


... ortoftalik bazlı, orta reaktivitede ve viskozitede ekonomik bir doymamış polyester reçinesidir. T- Poly 540 açık kalıp uygulamalarında cam elyaf takviyeli parçaların üretminde kullanılır. El yatırması işlemi için uygundur.


T-Poly 600...

Picture


​... ortoftalik bazlı, orta reaktivitede ve viskozitede doymamış polyester reçinesidir. T- Poly 600 genel amaçlı ve dolgulu döküm işlemlerinde kullanılır. Mutfak ve banyo tezgahlarının üretiminde tercih edilir.


T-Poly 620...

Picture


​... ortoftalik bazlı, orta reaktivitede ve viskozitede doymamış polyester reçinesidir. T- Poly 620 otomotiv parçaları gibi cam elyaf takviyeli (CTP) ürünlerin yapımında kullanılır.


T-Poly 701...

Picture

 

 

 

 

... ortoftalik bazlı, orta reaktivite ve viskozitede bir doymamış polyester reçinesidir. T- Poly 701 otomotiv ve tekne parçaları, su tankı ve modüler kabin yapımında kullanılır.


T-Poly 702...

Picture 

 

... ortoftalik bazlı, orta reaktivitede ve viskozitede iyi renk ve yüksek dolgu kapasitesi gösteren bir doymamış polyester reçinesidir. T- Poly 702 hediyelik eşya ve heykel gibi dolgu gerektiren parçalarda kullanılır.


T-Poly 711...

Picture

​... izoftalik asit-neopentil glikol karışımı bazlı, yüksek reaktivite ve orta viskozitede bir doymamış polyester reçinesidir. T- Poly 711 çeşitli kimyasallara ve koroziv malzemelere mahruz kalacak CTP tank ve konteynırların üretiminde kullanılır.