Plastik Sektörü

910, PPS VE YÜKSEK SICAKLIKTAKİ REÇİNELER İÇİN KIRPILMIŞ ELYAF

...Çekme birleştirme(extrusion compounding) işleminde yüksek sıcaklıktaki termoplastik reçineler ile kullanılan yüksek performanslı kırpılmış E-cam elyaftır. (10 mikron)

952, TERMOPLASTİK POLYESTER VE PC REÇİNELER İÇİN KIRPILMIŞ ELYAF

...Çekme birleştirme(extrusion compounding) işleminde termoplastik reçine ve polikarbonat reçine sistemleri ile kullanılan yüksek performanslı kırpılmış E-cam elyaftır. (10-13 mikron)

968,POLİPROPİLEN (PP) REÇİNELER İÇİN KIRPILMIŞ ELYAF

...Çekme birleştirme (extrusion compounding) işleminde polipropilen reçineler için kullanılan yüksek performanslı kırpılmış E-cam elyaftır. (13 mikron)

983, POLİAMİD (PA) REÇİNELER İÇİN KIRPILMIŞ ELYAF

...Çekme birleştirme (extrusion compounding) işleminde poliamid reçine sistemleri ile kullanılan yüksek performanslı kırpılmış E-cam elyaftır. (10 mikron)

CSPA, POLİPROPİLEN (PP)REÇİNELER İÇİN KIRPILMIŞ ELYAF

...Çekme birleştirme/sıkıştırma (extrusion compounding/compression) işleminde Uzun Elyaf Termoplastiği (Long Fibers Thermoplastic) teknolojisi gibi polipropilen reçine sistemleri ile kullanılan yüksek performanslı kırpılmış E-cam elyaftır. (15 mikron)

995, POLİAMİD (PA) REÇİNELER İÇİN KIRPILMIŞ ELYAF

...Çekme birleştirme (extrusion compounding) işleminde poliamid reçine sistemleri ve polyester ile kullanılan yüksek performanslı kırpılmış E-cam elyaftır. (10-13 mikron)

PERLEX,CAM PARTİKÜLLER

...Termoplastik matrisleri için dolgu malzemesi. (45 mikron çap)


ROTOSHIELD

Picture

ROTOSHIELD, yüksek performanslı polimer kalıp ayırıcı, çoklu üretim yapılan rotasyonel kalıplama sürecinde kullanımda daha çok verim için tasarlanmıştır. RotoShield, düzgün uygulandığında kalıp yüzeyinde kalarak ürüne geçmez ve böylece hem boyayı hemde daha sonra parçaya uygulanacak işlemi engellemez. Daha iyi bir sonuç için ROTOSHIELD% 100 solvent içermeyen, çevre şartlarına uygun su bazlı temizleyiciyi, yine su bazlı WATERCLEAN ve su bazlı astarı olan SEALBRITE ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.